Olympus FL-600R

Flash s rozsahom Smerné číslo 36 pre ISO 100 Lamp pokrytie zorného poľa, ohnisková vzdialenosť 12 mm (štandardná séria), 8 mm široký panel. moc Doba nabíjania [s] 2 NiMH...
339 €

Typ batérií
AA
Smerné číslo

• , zakúpené v CEWE FOTOLAB

Mám dva. Používam ich namiesto štúdiových zábleskov, ak nie je 220 V. Spokojnosť, čo som očakával som aj dostal. Doporučujem.

• Je pre OM D5, čo som potreboval

AA
Smerné číslo

Doba nabíjania [s] 2 NiMH akumulátory 2,5 batérie alakliczne

Typ Power 4 x AA funkcia ďalšie

Celková expozícia okrem automatického TTL režim

Ďalšie LED lampa

Ovládací gombík a klávesy so šípkami

SL AUTO režim

SL Manuálny režim

RC Mode prevádzkové režimy

Redukcia javu červených očí

Synchronizácia na druhú krídlo brány

Synchronizácia s dlhým časom uzávierky technický dedikovaný modelu olympus uhol Flash 30 stupňov linka nie

Flash meranie auto

Šírka [mm] 62

Hmotnosť [g] 255

Výška [mm] 104

Zobraziť tak

Do týždňa • 1 variantZdarma97 % • 1 189 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• Je pre OM D5, čo som potreboval

Už som ho používal, som spokojný